Tule mukaan

Tervetuloa Puutarhaseuran jäseneksi

Jos haluat liittyä seuran jäseneksi, ota yhteys seuran jäsensihteeriin: Anna Wahlberg p. 045-112 0494 tai sihteeri (at) ep-puutarhaseura.fi

Jäsenmaksu on 20 e / henkilö tai 30 e / perhe (vuonna 2019, eräpäivä 15.4.19).

Etelä-Pohjanmaan Puutarhaseuran jäsenenä

  • saat jäsentiedotteen sähköpostiisi tai kotiosoitteeseesi,
  • saat Kotipuutarha-lehden kestotilauksesta vuosittain 15 € alennuksen,  
  • voit osallistua edullisesti puutarhaseuran järjestämille opintomatkoille
  • saat halutessasi pääsyn verkkosivujen jäsensivuille (salasanan takana)
  • saat halutessasi pääsyn Facebookin jäsenryhmään, joka on tarkoitettu jäsentiedottamiseen (pääsy vain jäsenille; seuralla myös avoin Facebook-sivu, joka säilyy kaikille avoimena)

Puutarhaseuran tilinumero on FI21 5419 0140 0508 10. – Viitenumero on aina 123, näin maksetaan jäsenmaksut ja mahdolliset opintomatkat. Useimmat opintomatkat laskuttaa matkanjärjestäjä eli bussifirma suoraan jäseniltä. Muista merkitä viestikenttään oma nimesi (ja tarvittaessa matkan nimi).

HUOM. Meille tulee edelleen joitakin jäsenmaksuja, joiden henkilöiden yhteystietoja meillä ei ole olemassakaan ja näin jäsenposti jää lähettämättä. Jos näin on käynyt, ota pikimmiten yhteyttä jäsensihteeriin Anna Wahlberg puh. 045-112 0494 tai sihteeri (at) ep-puutarhaseura.fi.

2 kommenttia artikkeliin ”Tule mukaan”

Jätä kommentti